Děti v kuchyni

 

Nebudeme ti mazat

med kolem pusy

 

I my máme malé děti a víme, že někdy je těžké si vytvořit tu pravou tvůrčí, pracovní nebo odpočinkovou atmosféru.

Trápilo nás to. Tvořit jsme chtěli. Hledali jsme řešení, jak to s dětmi doma vyladit.

Našli jsme řešení! Zapojili jsme naše zkušenosti a znalosti ze školství, vývoje dítěte a psychologie a vymysleli jsme vzdělávací program, hry, tipy a aktivity, které jsou hned po ruce (třeba v kuchyni) a  do kterých je rychlé děti zapojit.

Naše chvilkové vzdělávačky pro děti jsme nazvali EduTapas.

Zkus to taky s námi!

9 rychlých aktivit pro děti a zaručené tipy pro odpočatější rodiče!

V kuchyni po škole

Zábavný vzdělávací program s aktivitami na celý týden a více. Pomoc rodičům, jak na učení s dětmi. Tipy, hry, experimenty, angličtina a různé předměty, organizace dne a emoční inteligence.

EduTapas pro děti

9 rychlých aktivit pro děti a zaručené tipy pro odpočatější rodiče!

Zde najdeš místo plné inspirace. Hry, které můžou děti hrát při pečení, pracovní listy, nápady na různé druhy zábavy pro děti různého věku v kuchyni i mimo ni. Vše vyzkoušené na našich ratolestech. Naše aktivity jsou nejen zábavné, ale také EDUKATIVNÍ.

Spolupečení

Jestli i tvoje děti milují pečení tak jako ty naše, tak někdy prostě taktika zábavy "bokem" neprojde. Chtějí se zapojit. Je to někdy velká zábava. Jen najít ten správný způsob. Tady jsou naše zkušenosti, ale i tipy na různé recepty, které budou bavit děti i vás.

Míša

S dětmi v kuchyni

Očima dvojnásobné mamky

Děti a nové výzvy v kuchyni

Ve chvíli, kdy k nám do rodiny přibyly děti, začala jsem trochu bojovat s několika výzvami. Chvíli mi trvalo, než jsem se s tím vyrovnala. Někdy to byly nervy, ale nakonec jsem řešení našla.

Více na blogu

 

9 záchranných aktivit pro děti

a zaručené tipy pro odpočatější rodiče!