Jak na vláčný korpus... bez kompromisu

Cukrář Xavier ti ukáže zaručený recept a techniky, jak na univerzální korpusy

  • Hledáš zaručený recept na světlý a tmavý korpus?
  • Potřebuješ vláčný a dokonalý korpus?
  • Miluješ recepty, které zařadíš do kuchařky, protože je můžeš používat znova a znova?
  • Také víš, že korpus je základ, na kterém záleží?
  • Cukrář Xavier ti předá recepty a ukáže na videu, jak na univerzální korpusy.

CUKRÁŘSKÁ LEKCE ZDARMA

Stisknutím tlačítka "souhlasím ...", souhlasíte s tím, že vám pošlu na vložený email vidolekci zdarma jako odběrateli mých emailů se zajímavým obsahem z oblasti cukrovinek. Na emaily se můžete těšit zpravidla 2x měsíčně a pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, rád dám i o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít e-maily dále dostávat, kdykoliv můžete tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé zprávě. Vaše údaje bude spravovat má firma sweetflow.cz podle těchto zásad zpracování a ochrany osobních údajů.

Kdo už s námi peče

Milí Sweet Flow, chci vám moc poděkovat za lekci korpusů. Vyzkoušela jsem a korpus měl ohromný úspěch! To se u nás ještě nestalo. Tak vám děkuji nejen za tu lekci, ale i tu možnost zažít ty milé radostné chvilky s rodinou. Těším se na další inspiraci od vás.
Lenka Z.
Dobrý den, musím říct že jsem to zkusila spíš ze zvědavosti. Ráda peču tak jsem si řekla zkusím a uvidím. Musím říct že jsem byla příjemně překvapená. Připojila jsem se hned, otevřela napoprvé a videa super. Hezky srozumitelně popsané. Za mě jenom pochvala a určitě tu nejsem naposledy. Můžu jenom doporučit. Ať se Vám daří a tudíž i nám. 👏👏👏
Jana Pohořalá
Další úžasná praktická lekce! Děkuji a jsem váš velký fanda.
Marie K.

Xavier,                                        tvůj průvodce cukrařinou

 

Táta tří dětí, gurmán a profi cukrář, který peče s francouzskými základy, zkušenostmi ze světa a slabostí pro českou cukrařinu.

Hlavně ale peče rád a srdcem.

 Více o Xavierovi