TIPY od cukráře

Už žádné nepovedené pokusy...

Cukrář Xavier pro tebe připravil tipy na pečení, které tě posunou k úspěchu hned!

Těšit se můžeš na 5 emailů plných tipů, fíglů a rad.

Podíváme se na nejčastější problémy při pečení.

Dozvíš se například:

  • Budeš péct dort? Jak na vláčný korpus? Aby nebyl hutný? Aby nespadl? 
  • Tvoříš dezert? Co dělat, aby se ti krém nezdrcnul? Jak odlehčit krémy? 
  • Jak kouzlit s lískovými oříšky?
  • Jak na vanilku? Chceš její chuť využít na maximum a přitom neplýtvat tak luxusní produkt?
  • Jak dozdobit dorty? Poleva na různé způsoby. Čokoládová, zrcadlovka... Tipy, aby byla hladká.

TIPY OD CUKRÁŘE 

Kde nejraději získáváš inspiraci na pečení?
Stisknutím tlačítka "souhlasím ...", souhlasíte s tím, že vám pošleme na vložený email zdarma materiál jako odběrateli našich emailů se zajímavým obsahem z oblasti cukrařiny a pekařiny. Na emaily se můžete těšit každý týden. Pokud už nebudete chtít e-maily dále dostávat, kdykoliv můžete tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé zprávě. Vaše údaje bude spravovat má firma sweetflow.cz podle těchto zásad zpracování a ochrany osobních údajů.

Kdo už s námi peče

Milí Sweet Flow, chci vám moc poděkovat za lekci korpusů. Vyzkoušela jsem a korpus měl ohromný úspěch! To se u nás ještě nestalo. Tak vám děkuji nejen za tu lekci, ale i tu možnost zažít ty milé radostné chvilky s rodinou. Těším se na další inspiraci od vás.
Lenka Z.
Dobrý deň. Lekcia bola zaujímavá v podstate som ešte takýto korpus nepiekla no najbližšie idem piecť tortu tak ho hneď odskúšam podľa vášho postupu. Už sa na to teším. Potom pridám ako sa podaril. Ďakujem veľmi pekne za námahu a ochotu posúvať nás laikov dopredu. Prajem pekný deň s pozdravom Monika
Monika
Dobrý den, musím říct že jsem to zkusila spíš ze zvědavosti. Ráda peču tak jsem si řekla zkusím a uvidím. Musím říct že jsem byla příjemně překvapená. Připojila jsem se hned, otevřela napoprvé a videa super. Hezky srozumitelně popsané. Za mě jenom pochvala a určitě tu nejsem naposledy. Můžu jenom doporučit. Ať se Vám daří a tudíž i nám. 👏👏👏
Jana Pohořalá
Další úžasná praktická lekce! Děkuji a jsem váš velký fanda.
Marie K.

Xavier,                                        tvůj průvodce cukrařinou

 

Táta tří dětí, gurmán a profi cukrář, který peče s francouzskými základy, zkušenostmi ze světa a slabostí pro českou cukrařinu.

Hlavně ale peče rád a srdcem.

 Více o Xavierovi

Xavi